טיול לפרו

12 ימים, 11 לילות
יעדים מרכזיים בטיול: לימה – הג'ונגל הפרואני – קוסקו – העמק הקדוש – העיר האבודה מאצו פיצו – אגם הטיטיקקה – לימה
יום 1 לימה

נחיתה בלימה, מפגש עם נציגנו והעברה למלון במרכז העיר.

לינה בלימה

יום 1 לימה
יום 2 לימה – פוארטו מלדונדו – הג'ונגל הפרואני

העברה לשדה התעופה לטיסת פנים קצרה לג'ונגל הפרואני .
פוארטו מלדונדו שוכנת במפגש הנהרות טמבופטה ומדרה דה דיוס והיא בירתו הבלתי רשמית של הג'ונגל הפרואני. עם הגיענו נעלה על סירות ונפליג בנהר טאמבופאטה ללב היער, שם נלון בלודג' פראי אשר יהווה בסיס לטיולנו ביער הגשם. ננצל את הימים הבאים לטיולים ביער הטרופי, נכיר, ולו במעט, את המורכבות העצומה של המערכת האקולוגית המרשימה בעולם. נלך בשבילי היער ונשוט על הנהר ויובליו ועם מעט מזל ובעזרת מדריכים מקומיים נוכל לראות כמה מבעלי החיים האופייניים לאזור.

לינה: לודג' בפוארטו מלדונדו

יום 2 לימה – פוארטו מלדונדו – הג'ונגל הפרואני
יום 3 פוארטו מלדונדו

המשך סיורים בג'ונגל לפי תפריט בחירה.
בשעות הבוקר נצא לסיורים להכרת יער הגשם האמזוני ולהכרת המערכת האקולוגית ומגוון החי והצומח. במהלך השהות נצא לשייט בקאנו אל היובלים הקטנים של האמזונס, נצא לתצפיות, סיורים רגליים, כולל סיור לילה בחיפוש אחר קיימנים.

לודג' על בסיס פנסיון מלא בפוארטו מלדונדו

יום 3 פוארטו מלדונדו
יום 4 פוארטו מלדונדו – קוסקו -העמק הקדוש

יציאה מהג'ונגל לפוארטו מלדונדו משם נטוס לקוסקו בירת האינקה הקדומה . עם ההגעה המשך נסיעה לעמק הקדוש כדי להסתגל בצורה הטובה ביותר לתנאי הגובה.

לינה בעמק הקדוש

יום 4 פוארטו מלדונדו – קוסקו -העמק הקדוש
יום 5 העמק הקדוש

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעמק הקדוש שעל גדות הנהר האורובמבה. הכפר, שכל תושביו מדברים את שפת הקצ'ואה, שפתם של בני האינקה, שמר על מבנהו מאז ימי האינקה. נבקר בשוק הצבעוני בפיסאק, שמלבד שוק הפירות והירקות המקומי מוצעים בו למכירה עבודות יד טיפוסיות וייחודיות לאזור, ובמיוחד האריגים האינדיאנים על שלל הצבעים והעיטורים האופייניים לכל כפר וכפר. נסתובב בסמטאות הכפר המקוריות ונעלה למצודה ולמקדש האינקאיים החולשים על העמק והכפר. בסיום הסיור נבקר במכרות המלח של מארס ובטרסות של מוראי.

לינה בעמק הקדוש

יום 5 העמק הקדוש
יום 6 העמק הקדוש - מאצ'ו פיצ'ו

הבוקר נצא ברכבת מהעמק הקדוש לעבר המפורסם, ואולי המרשים שבאתרי האינקה – "העיר האבודה" מאצ'ו-פיצ'ו. נסיעת הרכבת תיקח אותנו בדרך היפהפייה שלאורך נהר האורובמבה כשאנו עוברים בדרכנו מן הנופים הקפואים של פסגות הרים אל האזור הטרופי והלח שבמזרח שרשרת האנדים. העיר המסתורית הזאת עדיין מעוררת את דמיון החוקרים לגבי מטרתה וייעודה, שהיו כפי הנראה יוצאי דופן בקרב ערי האינקה האחרות. נטייל במקדשים השונים שבאתר, נעלה לתצפית על העיר וסביבתה עוצרת הנשימה. כאן בעמק שבלב האנדים החלו בני האינקה את דרכם על במת ההיסטוריה והפכו לאחת התרבויות החשובות ביותר שפרחו ביבשת. שרידי העבר המפואר ניכרים בכל פינה בעיר כשהם מעורבבים בארכיטקטורה הקולוניאלית הטיפוסית, פרי שלטונם ארוך השנים של הספרדים בחלק זה של העולם. לא בכדי הכריז ארגון אונסק"ו על העיר כ"אתר מורשת עולמי" בזכות שכיות החמדה ההיסטוריות והארכיטקטוניות המצויות כאן למכביר.

לינה למרגלות המאצו פיצו

יום 6 העמק הקדוש - מאצ'ו פיצ'ו
יום 7 מאצ'ו פיצ'ו -קוסקו

בוקר חופשי לכניסה נוספת לאתר מאצו פיצו.
בשעות הצוהריים נסיעה ברכבת לקוסקו , בירת האינקה הקדומה.

לינה בקוסקו

יום 7 מאצ'ו פיצ'ו -קוסקו
יום 8 קוסקו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לחצי יום סיור בעיר. קוסקו פירושה "טבור העולם" בשפת האינקה קצ'ואה. זו בירתה הארכיאולוגית של דרום אמריקה, ואולי האתר החשוב באמריקה הלטינית כולה. עיר מקסימה ורומנטית, בירת אימפריית בני האינקה, אימפריית ארבעת המחוזות לשעבר, ומרכז קולוניאלי היום. קוסקו שוכנת בגובה 3,326 מטרים, בעמק בתוך שרשרת הרי האנדים.

לינה בקוסקו

יום 8 קוסקו
יום 9 קוסקו -פונו

יום סיור בכפרים לאורך הכביש המוביל לאגם טיטיקקה בגבול פרו-בוליביה. האגם נחשב לאגם הגבוה בעולם (3860 מטר) שבו ניתן לשוט. הגעה והעברה למלון בקו ראשון לאגם.

לינה בפונו

יום 9 קוסקו -פונו
יום 10 פונו

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בלתי נשכח לאיים הצפים הפזורים באגם טיטיקקה.
נצא לשייט על האגם, נצפה באורך חייהם של תושבי האיים הלבושים בתלבושות המסורתיות ומתגוררים בבקתות עשויות קאש . בשעות הצהריים נחזור לחוף למלוננו על שפת האגם.

לינה בפונו

יום 10 פונו
יום 11 פונו - לימה

העברה לשדה תעופה וטיסה אל לימה. עם ההגעה נצא לסיור ראשוני בשכונת מירפלורס היוקרתית שלאורך החוף הפסיפי של לימה.

לינה בלימה

יום 11 פונו - לימה
יום 12 לימה

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לסיור במוקדים העיקריים של העיר ,בינהם המרכז הקולוניאלי העתיק, בכנסיית סן פרנסיסקו - אחד המרכזים האדריכליים והדתיים החשוב ביותר בפרו. נבקר במוזיאון לרקו בו ישנו אוסף גדול של פריטים מתקופותיה הקדומות של פרו. אם הזמן יאפשר, נבקר גם במוזיאון הזהב המרתק. נעבור ברבעים החדשים של העיר ובפארקים הרחבים הנמצאים בשכונת מיראפלורס הסמוכה לחוף הים בשעות הצוהריים העברה לשדה התעופה לטיסה הביתה.

יום 12 לימה

הטיול כולל:

  • לינה במלונות נבחרים בדרגת 3+*/4*
  • כלכלה: ארוחת בוקר לאורך כל הטיול- פנסיון מלא בג"ונגל הפרואני
  • מדריך מקומי דובר אנגלית
  • כניסות ופעילויות לפי התוכנית
  • תשר לנותני השרות המקומיים

 

הטיול אינו כולל

  • טיסות
  • ביטוח בריאות ומטען (חובה לרכוש ביטוח)
  • ארוחות שאינן כלולות
  • הוצאות בעלות אופי אישי
  • תשר

מעוניינים בפרטים נוספים

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מעוניינים בפרטים נוספים

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

טיולים נוספים