טיול לארגנטינה– צילה–ברזיל כולל קרנבל!

19 ימים, 18 לילות
יעדים מרכזיים בטיול: בואנוס איירס– קאלפטה -שמורת טורס דל פיינה -פוארטו ואס- חציית האנדים – ברילוצה – מפלי איגואסו – ריו ז"נרו כולל מצעד המנצחות
יום 1 בואנוס איירס

נחיתה בואנוס איירס ה"פריז של דרום אמריקה" בירתה של ארגנטינה שהיא אחת המדינות השמחות בדרום אמריקה ובעולם כולו, תוכלו למצוא בעיר שפע של אפשרויות בילוי והיצע גדול של מקורות הנאה. יש בה: אמנות מדהימה, שכונות מרתקות, אוכל טעים, הרבה כדורגל ואוכלוסייה מלאת חיים. תוכלו ליהנות ממופעי טנגו מהנים, לאכול סטייקים מצוינים או לשוטט שעות ברחבי העיר.
הגעה למחרת בבוקר והעברה למלון במרכז העיר , התרעננות והתארגנות יציאה לסיור רגלי ראשוני במרכז העיר

לינה בבואנוס איירס

יום 1 בואנוס איירס
יום 2 בואנוס איירס

היום נצא לסיור ברוב המוקדים העיקריים של העיר: השכונה הצבעונית לה בוקה, המפורסמת בבתים הצבועים בשלל צבעים, אצטדיונה של קבוצת הפאר בוקה ג'וניורס, קבוצתו של דייגו ארמנדו מראדונה,השדרה בשם "תשיעי ביולי" הנחשבת לרחבה ביותר בעולם, כיכר מאי עם בית הפרלמנט הוורוד ותיאטרון קולון ומשם נמשיך לשכונת סאן טלמו הבואמית המפורסמת בזכות שווקיה ומבניה העתיקים והשמורים. בערב נצפה במופע טנגו מרהיב שיכלול ארוחת ערב ממטעמי התרבות הארגנטינאית.

לינה בבואנוס איירס.

יום 2 בואנוס איירס
יום 3 בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט אל מחוץ לבואנוס איירס על נהר הטיגרה, הנהר בנוי מתעלת ועוד תעלות נראה כאילו אנו בוונציה, התעלות נראות כאילו שולחות את זרועותיהן לכל מקום אפשרי ,בתים אשר נושקים לגדות התעלה .בהגעתנו לעיירה טיגרה נבקר בשוק הססגוני והשופע במוצרי במבוק לכל מטרה כגון: כסאות, וסלים, וילונות וכו) אבל גם מזכרות מעץ פירות וירקות .

לינה בבואנוס איירס.

יום 3 בואנוס איירס
יום 4 בואנוס איירס -קאלפטה

העברה לשדה התעופה לטיסה לאל קאלפטה , עיירת קיט השוכנת על גדות אגם ארחנטינו, מהידועים באגמי פטגוניה, הבולט בגוונו הכחול על רקע צבעו החום של המדבר המאפיין חלק זה של ארגנטינה.
אל קלאפטה היא נקודת חובה בטיול בארגנטינה, שער הכניסה לארץ הקרחונים היפהפייה, בזכות הביקור באחד הקרחונים המפורסמים מכולם - הפריטו מורנו ("הקרחון המתנפץ"). גושי הקרח הענקיים שנושרים ממנו אל תוך האגם הוא מחזה מרהיב, שישאר עמכם כל החיים. עם ההגעה נצא לסיור במוזיאון ובר הקרח המפורסם של קלפטה

לינה בקלאפטה.

יום 4 בואנוס איירס -קאלפטה
יום 5 קאלפטה

היום נצא לסיור לקרחון ה"פריטו מורנו" הנחשב בעיני רבים לקרחון הכי מרשים בדרום אמריקה , במהלך נתהלך בשבילים המרהיבים העוטפים את קרחון מכל זווית אפשרית בנוסף נחזה גם בגושי קרח ניתקים ממנו ונופלים ברעש אדיר לתוך מימי האגם הקפואים.

לינה בקלאפטה.

יום 5 קאלפטה
יום 6 שייט קרחונים

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לפונטה בנדרס, עם ההגעה נצא לשייט קרחונים בלאגו ארגנטינו. נשוט פנימה בין גושי קרח ענקיים אשר בחלקם צבועים בצבע תכלת מרהיב , במהלך השייט נתקרב לקרחון אופסולה הנחשב לגדול ביותר בדרום אמריקה , בהמשך נצפה גם בקרחון ספגציני , בסיום השייט הבלתי נשכח נחזור לקלאפטה

לינה בקלאפטה.

יום 6 שייט קרחונים
יום 7 קאלפטה- פוארטו נאטלס -צילה

לאחר ארוחת הבוקר נחצה את הגבול לככן צילה לפוארטו נאטלס, זו היא עיירת דייגים קטנה ויפה עם רחובות שקטים וצבעוניים , פוארטו נטאלס מצליחה לשמור על תחושה של עיירה קטנה, למרות היותה שער הכניסה לאתרים המתויירים ביותר בפטגוניה הצ'יליאנית. כך, עם אתרים היסטוריים, ולא מעט אטרקציות , נוף מטריף של ההרים והפיורדים. במקום אפשר להרגיש את הרוח הרעננה על הגוף, עם השלווה והשקט של המקום המדהים הזה, זו אולי אחת החוויות העמוקות היותר בדרום פטגוניה.
עם הגעתנו לעיירה נצא לסיור הציורית

לינה בפוארטו נאטלס .

יום 7 קאלפטה- פוארטו נאטלס -צילה
יום 8 פוארטו נאטלס - טורס דל פיינה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בשמורת הטבע טורס דל פיינה, אחד מסמליה המובהקים של פטגוניה ואחת השמורות היפות ביותר בעולם . השמורה הוכרזה, בשנת 1987, כאתר מורשת עולמית של ארגון אונסק"ו. שלושה עמודי גרניט מרהיבים הם סמלה של השמורה הכוללת גם אגמי טורקיז, קרחונים ונהרות. נסייר ברכב וברגל בשמורה ונתרשם מהנופים המיוחדים, שפע המים ובעלי החיים. בתום הסיור העברה חזרה לפוארטו נאטלס

לינה בפוארטו נאטלס

יום 8 פוארטו נאטלס - טורס דל פיינה
יום 9 פוארטו נאטלס - פוארטו מונט- פוארטו ואראס

העברה לשדה תעופה לטיסה לפוארטו מונט וממנה לעיירה הציורית פוארטו ואראס, עיירה מקסימה השוכנת על שפת אגם לאנקיווה,אחד האגמים הטבעיים הגדולים בדרום אמריקה.

לינה בפוארטו ואראס

יום 9 פוארטו נאטלס - פוארטו מונט- פוארטו ואראס
יום 10 פוארטו ואראס

לארח ארוחת הבוקר נצא לסיור בהר הגעש אוסורנו הנחשב לאחד היפים בכל צילה. בשעות הצוהריים נטייל בעיירה הציורית פרוטיאר.

לינה בפוארטו ואראס

יום 10 פוארטו ואראס
יום 11 פוארטו ואראס - ברילוצ'ה (חציית האנדים) -ארגנטינה

לאחר ארוחת נחצה את הגבול לארגנטינה, זהו ללא ספק אחד הימים המרהיבים בטיול. ברילוצ'ה היא העיר העיקרית באזור האגמים של ארגנטינה. העיר ממוקמת 1621 ק"מ דרומית לבואנוס איירס. העיר משמשת כאזור נופש בחורף ובקיץ, והיא אחד מאתרי הטיול הפופולריים ביותר בארגנטינה.לאחר ארוחת הבוקר נצא לאחד הימים המרהיבים בטיול, מפוארטו ואראס לחציית האנדים (והגבול לצ'ילה) בשילוב של שייט ונסיעה.נתחיל בשייט על "אגם כל הקדושים" שבמהלכו נראה את המראה המרהיב של הרי הגעש ונהר הפטרואה. נמשיך בשייט על אגם הטורקיז היפהפה פריאס ועל אגם נאוהל- וואפי. לקראת ערב נגיע לברילוצה הידועה באגמים המקיפים אותה.

לינה בברילוצ'ה.

יום 11 פוארטו ואראס - ברילוצ'ה (חציית האנדים) -ארגנטינה
יום 12 ברילוצ'ה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מסביב לאגם נאוהל הואפי המקיף את ברילוצה , בהמשך נעלה ברכבל לפסגת הר הקמפניירו לתצפית פנוראמית מרהיבה על האזור. האגם נמצא מצפון מערב לברילוצ’ה, הפארק משתרע על פני שטח של כ- 7500 קמ”ר ובגובה של כ- 800 מטרים, האגם המהווה מרכז לפעילויות תיירותיות, לחופיו ישנם אתרי תיירות כולל מקומות לינה ושבילים מסודרים העוברים בינות ליער המקומי.

לינה בברילוצ'ה.

יום 12 ברילוצ'ה
יום 13 ברילוצ'ה – כביש האגמים – ברילוצ'ה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בכביש האגמים הנחשב לאחד הכבישים עם הנוף הפנורמי היפה ביותר בדרום אמריקה. הכביש מתפתל בין יערות ואגמים שופעי מים ,נעצור מספר פעמים בנקודות תצפית עוצרות נשימה.
אזור האגמים של ארגנטינה, הינו אזור הררי גבוה, שפסגותיו המושלגות מזדקרות בתלילות מעל גבעות מיוערות בצפיפות ואגמים בשלל גדלים, צורות, וצבעי כחול. האזור כלוא בשטח צר שבין הרי האנדים לבין המדבר הפטגוני, והנסיעה בו מזמנת למטייל שינויים עוצרי נשימה בנוף ובצמחיה ויער גשם ממוזג ההולך ועבה ככל שמתקדמים מערבה.

לינה בברילוצ'ה.

יום 13 ברילוצ'ה – כביש האגמים – ברילוצ'ה
יום 14 ברילוצה - מפלי האיגואסו

העברה לשדה תעופה של ריו לטיסה לאיגואסו , נחיתה באיגואסו, העיירה נמצאת במשולש הגבולות של ארגנטינה, פראגואי וברזיל , בשטחה מפלים מרשימים ביותר בעולם. מפלי האיגואסו נבחרו ממש לאחרונה לאחד מפלאי עולם הטבע החדשים. מדובר במערכת מפלים עצומה, הנפרשת על פני שתי מדינות: ארגנטינה וברזיל, לאורך מאות מטרים של מים שוצפים. מפלי האיגוואסו יושבים בתוך שמורה ירוקה וטרופית השופעת בבעלי חיים ופרפרים נדירים .

לינה בפוארטו איגואסו.

יום 14 ברילוצה - מפלי האיגואסו
יום 15 מפלי האיגואסו

היום נצא לסיור סיור במפלי האיגואסו בצד הארגנטינאי, אחת האטרקציות החשובות והמתויירות ביותר ביבשת ואין כמעט מטייל שמגיע לברזיל או לארגנטינה מבלי לעבור באתר. האתר נמצא בצפון ארגנטינה סמוך לגבול עם ברזיל כאשר חציו נמצא בצד הארגנטינאי וחציו השני נמצא בצד הברזילאי. עשרות מפלים יפהפיים בעלי עצמה אדירה, על רקע נוף טרופי עוצר נשימה. שמורת הטבע הגדולה מציעה לכם טיול נפלא, בו תתרשמו מפלאי הטבע ועצמתו ומכמות המים האדירה שזורמת במקום אחד. נטייל לאורכם של השבילים, בין המפלים, נתרשם מכמות המים ועוצמתם של מאות מפלים בגבהים שונים המוקפים בצמחיה טרופית סבוכה.

לינה בפוארטו איגואסו.

יום 15 מפלי האיגואסו
יום 16 - מפלי האיגואסו - ריו דה ז'נרו -ברזיל

היום נחצה את הגבול לברזיל לסיור במפלי האיגואסו בצד הברזלאי ,מפלי האיגואסו, הם סדרה של מפלים השוכנים בדרום ברזיל על הגבול עם ארגנטינה, במדינת פרנה, סמוך לגבול עם פרגוואי. כ-20% מהמפלים נמצאים בצד הברזילאי, וכ-80% בצד הארגנטינאי, הנרחב והמרשים יותר. המפלים יוצרים אקלים משל עצמם, מלא לחות, אשר מאפשר את גידולים של זנים רבים של בעלי חיים.
לאחר מכן העברה לשדה תעופה ,נחיתה בריו ,יש שיגידו שהיא העיר היפה בעולם , ריו היא העיר השישית בגודלה באמריקה, אפשר לראות בה את אחד משבעת פלאי תבל החדשים והקרנבל שלה הוא המפורסם בעולם.
שבעה מיליון איש חיים בריו דה ז'נרו ועוד חמישה מיליון גרים בשכונות העוני מסביב לעיר ובפרברים. ריו דה ז'נרו היא מהתוססות והיפות ביותר בדרום אמריקה ובעולם כולו, והעיר השנייה בגודלה בברזיל. היא גם המתויירת ביותר במדינה, זאת הודות למיקומה המרשים בין הרים ויערות גשם, ל-37 חופי הרחצה היפים, הפרושים בשטחה, ולאקלים הנוח שבה.
לאחר מפגש עם נציגנו , העברה למלון קופקבנה בקו ראשון לים .

לינה בריו

יום 16 - מפלי האיגואסו - ריו דה ז'נרו -ברזיל
יום 17 ריו דה ז'נרו

את היום נתחיל בסיור להר קורקובדו זהו הר הנמצא בגובה של כ-710 מטר. ההר התפרסם כמובן בפסלו העצום של ישו הגואל הנמצא בראשו. נגיע לתצפית מראש ההר ושם יתגלה בפנינו נוף עוצר נשימה. בשעות הערב נצפה במצעד המנצחות הגדול ,במקום נוכל להתרשם לרקוד ולהתפעל מתהלוכה של בתי ספר לסמבה הכי טובים של השנה עד השעות הקטנות של הלילה , חזרה למלון בשעות הקטנות של הבוקר.

לינה בריו.

יום 17 ריו דה ז'נרו
יום 18 ריו דה ז'נרו

מנוחה והתאוששות ממצעד המנצחות בשעות הבוקר , בצהריים נצא לסיור בהר הסוכר המתנשא בגאון בכניסה למפרץ גואנברה. נעלה ברכבל ונבקר בהר אשר עשוי מכמה וכמה גבעות של גרניט וקוורץ אשר עלו מהמים ויצרו את האתר המרהיב הזה. בהגיענו לראש ההר ישתקף לנו הנוף היפיפה של האזור.

לינה בריו.

יום 18 ריו דה ז'נרו
יום 19 ריו דה ז'נרו

היום הוא יום חופשי והיום האחרון שלנו לטיול , זמן לקניות אחרונות ולחוויה אחרונה מהעיר הקסומה ריו לטיול זה ,
בשעות הצהריים העברה לשדה תעופה.

יום 19 ריו דה ז'נרו

הטיול כולל:

  • לינה במלונות נבחרים בדרגת 3+*/4*
  • כלכלה: ארוחת בוקר לאורך כל הטיול
  • מדריך מקומי דובר אנגלית
  • כניסות ופעילויות לפי התוכנית
  • תשר לנותני השרות המקומיים

 

הטיול אינו כולל

  • טיסות
  • ביטוח בריאות ומטען (חובה לרכוש ביטוח)
  • ארוחות שאינן כלולות
  • הוצאות בעלות אופי אישי
  • תשר

מעוניינים בפרטים נוספים

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מעוניינים בפרטים נוספים

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

טיולים נוספים